Zbieram na wegańską cukiernię w Rzeszowie!

Moi drodzy Czytelnicy!
Pewnie część z Was już widziała projekt. Projekt, w którym zbieram środki na otworzenie własnej, wegańskiej cukierni w Rzeszowie. O wszystkim przeczytacie w poście ❤


Na początku odeślę Was do strony projektu na portalu Polak Potrafi >KLIK.

Od wielu lat, własny wegański lokal jest dla mnie największym marzeniem. Chcę otworzyć miejsce z wyśmienitą kawą, z wieloma opcjami mlek roślinnych. Pysznymi ciastami, zweganizowanymi wersjami kremówek, karpatek, tortów, ale także ciastami bez glutenu i cukru, lżejszymi i fit. Wszystko będzie w stu procentach wegańskie. Zgodne z moimi przekonaniami, stylem życia.

Niestety, nie posiadam zbyt wielu środków, aby podjąć się realizacji tej inicjatywy.

Postanowiłam wziąć udział w crowdfundingu, bo wierzę, że dzięki Wam, dzięki Waszej pomocy może mi się udać. W projekcie przewidziana jest masa nagród, na pewno będą jeszcze aktualizowane, dodawane nowe, także bierzcie póki gorące!

Zebrane środki otrzymam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy uzbieram ich równe 100% lub więcej. Gdy zbiórka się nie powiedzie, pieniądze wrócą do Was, a ja zostaję z niczym. 

Także namawiajcie rodziców, znajomych, każda złotówka się liczy ❤ 

Liczę na Was i ściskam!
Komentarze

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Zdjęcia publikowane na blogu weganka.com są moją własnością intelektualną i zabraniam ich rozpowszechniania oraz modyfikowania bez mojej wiedzy i zgody.
Copyright © Kuchnia wegAnki