Rzeszowska Kuchnia Społeczna

Nie wiem czy wiecie, ale od czasu do czasu organizuję Rzeszowską Kuchnię Społeczną. Ostatnią "kuchnią" był letni piknik, więc był to już najwyższy czas, aby ponownie się spotkać.

Tym razem zawitaliśmy do Hammerland Workshop, warsztatu prowadzonego przez prawdziwych pasjonatów majsterkowania i tworzenia - Monikę i jej męża Waldemara.

Trufelki mojego Pawła ;)
Na spotkaniu można było skosztować trufli z daktyli, orzechów włoskich, wiórków kokosowych lub z dodatkiem maku, bananowca, piernika z karobem, makowca bez glutenu, zapiekanych owoców z kruszonką z płatków owsianych, a na słono pasztetu z zielonej soczewicy oraz sałatki z sorgo i kapusty pekińskiej oraz falafeli.

Po spałaszowaniu pyszności miały miejsce miłe rozmowy, dzielenie się radami, doświadczeniami z kuchnią wegańską oraz radzeniem sobie ze stereotypami dotyczącymi tego stylu życia.

Było bardzo miło i smacznie. Pięknie dziękuję wszystkim za przybycie.
Ogromne podziękowania należą się również Monice i Waldkowi, dziękuję! :)

Zebrane fundusze przeznaczyliśmy na Ludzie Przeciw Myśliwym.

Zdjęcia z Kuchni Społecznej obejrzycie tutaj.


Komentarze

  1. Pyszności były �� a gdzie znajdę obiecane przepisy ? Na świątecznym stole nie może zabraknąć daktylowych trufli i wspaniałej kruszonki jabłkowo-ananasowej jak i pyszne sałatki .


    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Zdjęcia publikowane na blogu weganka.com są moją własnością intelektualną i zabraniam ich rozpowszechniania oraz modyfikowania bez mojej wiedzy i zgody.
Copyright © Kuchnia wegAnki