E-BOOK

Cześć!

Jeśli chcesz otrzymać e-booka "Kuchnia polska po wegańsku" w cenie 25 złotych oraz przepis na jagielnik kokosowy z jeżynami (gratis!);

1. Napisz do mnie wiadomość na weg.anka.blog@gmail.com
2. Otrzymasz dane do przelewu.
3. Po zaksięgowaniu wpłaty na Twojego maila prześlę e-booka oraz gratisowy przepis.

Poniżej spis treści i kilka zdjęć z ebooka. Czekam na Twoją wiadomość! ❤

E-book zawiera 29 zweganizowanych przepisów kuchni polskiej (format PDF - 82 strony).


English version "Polish Kitchen - Vegan Style" is here.A to gratisowy przepis na kokosowy jagielnik z jeżynami na orzechowym spodzie, który otrzymasz gratis przy zakupie e-booka ❤


Komentarze

  1. Brak możliwości zwrotu jest niezgodny z prawem konsumenckim, na zakupy drogą elektroniczna jest zwrot 14 dni. Trzeba po prostu zabezpieczyć e-booka jakimś hasłem, lub programem.

    OdpowiedzUsuń
  2. To o czym pisze przedmówca nie jest prawdą, należy jednak poinformować kupującego o utracie prawa zwrotu.

    „Art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: (…)

    13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.” (ustawa o prawach konsumenta).

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Prawa autorskie

Zdjęcia publikowane na blogu weganka.com są moją własnością intelektualną i zabraniam ich rozpowszechniania oraz modyfikowania bez mojej wiedzy i zgody.
Copyright © Kuchnia wegAnki